Dom z papieru

Czy są tu fani Domu z papieru? Emocjonującego, hiszpańskojęzycznego serialu w bazie Netflixa, sprawiającego, że widz, nie mogąc doczekać się dalszego ciągu tej opowieści siedzi na kanapie niczym na szpilkach.
Bohaterzy nie ujawniają swych imion. Znamy ich bowiem z pseudonimów zaczerpniętych od nazw miast. Każda postać ma inne motywacje, pragnienia i temperament. Nam osobiście ten serial bardzo przypadł do gustu. Postanowiliśmy więc stworzyć wnętrza, w których przyjeżdzający goście będą mogli poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie, obcując z portretami swoich ulubionych postaci.

Sztokholm

Spokojna, elegancka, wyrafinowana bohaterka. Nasze wnętrze również takie jest. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie gustowność wnętrz. Można się tu wyciszyć, również wizualnie. Apartament usytuowany jest na drugim piętrze. Wyznaczona strefa sypialniana zapewnia prywatność, której czasem tak bardzo brakuje. Gustowna łazienka z prysznicem, pralko-suszarką stanowi doskonałe miejsce relaksu. Dodatkowym autem jest zmywarka i ekspres do kawy.

Tokio

Bohaterka bardzo energiczna, porywcza i żywiołowa. Nasz apartament cechuje niekonwencjonalne zestawienie kolorystyczne, dodające energii i świeżości temu miejscu. Przekonaj się sam jak świetnie to wygląda!

Lizbona

Inteligentna, dokładna, spostrzegawcza kobieta, o niesamowitej sile spokoju. Obiekt ulokowany jest w ścisłym centrum miasta. Idealne wnętrze, dla osób ceniących możliwość spędzenia czasu na balkonie, gdy dopisze pogoda. Wnętrze cechuje funkcjonalność i praktyczność. Można się w nim spokojnie zrelaksować i wyciszyć po natłoku spraw dnia codziennego.

Nairobi

Ogromna optymistka, z łatwością nawiązująca relacje między ludzkie, charyzmatyczna, entuzjastyczna, empatyczna. I jak jej nie lubić? Zupełnie tak jak naszego apartamentu. Osobliwe umeblowanie sprawi, że każda chwila tu spędzona będzie wyjątkowa. Łóżko umieszczone jest na antresoli, co gwarantuje niezapomniane wrażenia. W tym miejscu zawsze wstaniesz z dobrym humorem.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Napisz do nas!